Hysterezka

urbáře na internetuDomů

Podobné téma:
urbáře na internetu
výherní soutěže na internetu z..
jak vydělat na internetu bez v..
Externí:
změřit rychlost internetu upc
lupa. cz měřeni rychlosti inte..
Eurosport 2 živě na internetu ..
Eurosport živé na internetu te..
sparta apoel na internetu
připojení k internetu žižkov
rychlost připojení k internetu..
tv nova online na internetu
aukce na internetu
změřit rychlost připojení k in..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
10 důvodů proč tě nenávidím bombuj fi..
Kirsten Dunstová
pohádka nejkrásnější hádanka youtube ..
Klírová MUDr Říčany
fotografie nahých žen a dívek
prima love příchuť lásky počet dílů
jenom hd ordinace v růžové zahradě 2 ..

Pro inspiraci:
stáhnout seriál přístav
velikosti bot
Kuponplus
anna krví oděná
vrchol praha
královské brambory
registr živnostníků
Rychleschnoucí ručníky z mikrovlákna
přímotopy elektrické na zeď aeg
jádra kyčelního kloubu
frozen ledové království celý film
ni-mh 3 aa 1300 mah, 3.6 v esotec
rám na obraz 60x90
Kyjovánek
ruce v kapsách neslušné chování
obec vyšní lhoty
mudr jana schmidtová vrchlabi
http://tn.nova.cz/clanek/televizni-nov..
penziony v jižních čechách s bazénem
co je proxy servr

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

urbář – Wikislovník
Možná hledáte urbar.Možná hledáte urbar.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wiktionary.org/wiki/urb%C3%A1%C5%99

A8Apps1
Velmi ceněný archivní soubor moravských a slezských urbářů je předmětem zájmu badatelů již téměř 140 let. Jedná se o písemnosti vytvářené vrchnostmi, tj. držiteli pozemkového majetku, pro evidenci platů a dávek, které jim měly být odváděny ...Velmi ceněný archivní soubor moravských a slezských urbářů je předmětem zájmu badatelů již téměř 140 let. Jedná se o písemnosti vytvářené vrchnostmi, tj. držiteli pozemkového majetku, pro evidenci platů a dávek, které jim měly být odváděny ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mza.cz/a8web/a8apps1/URB01/A8SL4DD2Bad3URB01.htm

Urbáře :: Tajemství předků
Mgr. Adéla Brablecová (roz. Skoumalová)Mgr. Adéla Brablecová (roz. Skoumalová)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tajemstvipredku.cz/archivni-prameny/urbare

A8Apps1
Originální urbáře jsou průběžně digitalizovány od roku 2012. Urbáře digitalizované dle tématického katalogu Moravské a slezské urbáře z roku 2002, jehož autorem je Jan Řezníček, naleznete zde.Originální urbáře jsou průběžně digitalizovány od roku 2012. Urbáře digitalizované dle tématického katalogu Moravské a slezské urbáře z roku 2002, jehož autorem je Jan Řezníček, naleznete zde.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mza.cz/a8web/a8apps1/G371/A8SL4DD2Bad3G371.htm

Urbář – Wikipedie
Urbáře byly sestavovány na základě starších evidencí, donačních listin, tradic či výpovědí svědků. Nejstarší urbáře na našem území vznikaly v církevním prostředí a dochované jsou z druhé poloviny 13.Urbáře byly sestavovány na základě starších evidencí, donačních listin, tradic či výpovědí svědků. Nejstarší urbáře na našem území vznikaly v církevním prostředí a dochované jsou z druhé poloviny 13.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Urb%C3%A1%C5%99

Vodnimlyny.cz
Urbáře jsou nejčastěji uloženy ve státních oblastních archivech ve fondech velkostatků a ve státních okresních archivech. Několik urbářů z našeho území se nalézá v zahraničních archivech.Urbáře jsou nejčastěji uloženy ve státních oblastních archivech ve fondech velkostatků a ve státních okresních archivech. Několik urbářů z našeho území se nalézá v zahraničních archivech.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vodnimlyny.cz/urbare

Klášter Broumov - Broumovský urbář
Předmětem naší snahy je vydání českého překladu Hesseliova urbáře z roku 1676-1677 – Das Braunarer Urbarium von 1676 – 1677. Urbář vyhotovil správce broumovského panství Johan Georg Hesselius.Předmětem naší snahy je vydání českého překladu Hesseliova urbáře z roku 1676-1677 – Das Braunarer Urbarium von 1676 – 1677. Urbář vyhotovil správce broumovského panství Johan Georg Hesselius.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

klasterbroumov.cz/cs/broumovsky-urbar

Vzácný Hesseliův urbář se po tři sta letech dočkal …
Svého prvního českého vydání se po více než tři sta letech dočkal broumovský Hesseliův urbář. Jde o vzácnou knihu ze 17. století, která byla vyhlášena kulturní památkou. Její originál je v současné době uložen ve Státním archivu v Zámrsku.Svého prvního českého vydání se po více než tři sta letech dočkal broumovský Hesseliův urbář. Jde o vzácnou knihu ze 17. století, která byla vyhlášena kulturní památkou. Její originál je v současné době uložen ve Státním archivu v Zámrsku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/vase-zpravy/kralovehradecky-kraj/n ..

Soupis Východočeských Urbářů | Klub přátel Pardubicka
Práce nazvaná „Soupis východočeských urbářů“ podchycuje všechny dochované urbáře statků, panství a měst ve východních Čechách a také některé urbáře moravské, které popisují lokality v našem regionu z doby od druhé poloviny 13.Práce nazvaná „Soupis východočeských urbářů“ podchycuje všechny dochované urbáře statků, panství a měst ve východních Čechách a také některé urbáře moravské, které popisují lokality v našem regionu z doby od druhé poloviny 13.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kppardubicka.cz/cs/menu/zprava/1272-soupis-vy ..

Knihy urbáře | Baila.net
Najděte více než milion dobrých knih na Baila.net, největší česko-slovenské knižní síti.Najděte více než milion dobrých knih na Baila.net, největší česko-slovenské knižní síti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

baila.net/kategorie/353207/urbare


Genebáze: Literarní koutek
Moravské urbáře I. Souborné vydání moravských urbářů. I. Urbář panství novoměstského z roku 1587. 1914Moravské urbáře I. Souborné vydání moravských urbářů. I. Urbář panství novoměstského z roku 1587. 1914
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

genebaze.cz/cgi-bin/lk.cgi?k=u

Tereziánský urbář – Wikipedie
Marie Terezie však byla pevně rozhodnutá situaci řešit. Dvůr využil stížnosti poddaných v některých zadunajských župách (které vyústily do otevřené vzpoury) a vydal pro ně v letech 1765 a 1766 dílčí urbáře.Marie Terezie však byla pevně rozhodnutá situaci řešit. Dvůr využil stížnosti poddaných v některých zadunajských župách (které vyústily do otevřené vzpoury) a vydal pro ně v letech 1765 a 1766 dílčí urbáře.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Terezi%C3%A1nsk%C3%BD_u ..

M O R A V S K Ý Z E M S K Ý A R C H I V V B R N Ě
revoluci. Výjimkou je nově utvořený okres Jeseník, k němuţ byly údaje převzaty z periodika Českého statistického úřadu Zprávy a rozbory 1995./40/ Jistě bylo moţné při současném provizoriu územně správního členění odkazovat na nadčasovou ...revoluci. Výjimkou je nově utvořený okres Jeseník, k němuţ byly údaje převzaty z periodika Českého statistického úřadu Zprávy a rozbory 1995./40/ Jistě bylo moţné při současném provizoriu územně správního členění odkazovat na nadčasovou ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mza.cz/a8web/a8apps1/URB01/URB01Z-Katalog.pdf

Urbáře na webu | Státní okresní archiv Blansko
V katalogu urbářů byla doplněna digitalizace pro pořadová čísla 501 až 520 (chybí pořadové číslo 505, které bude naskenováno později).V katalogu urbářů byla doplněna digitalizace pro pořadová čísla 501 až 520 (chybí pořadové číslo 505, které bude naskenováno později).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blansko.mza.cz/urbare-na-webu-0

Urbáře na webu | Státní okresní archiv Brno-venkov
Moravský zemský archiv uveřejňuje testovací verzi aplikace pro prohlížení katalogu a digitálních dat urbářů.Moravský zemský archiv uveřejňuje testovací verzi aplikace pro prohlížení katalogu a digitálních dat urbářů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

brno-venkov.mza.cz/urbare-na-webu

Urbář | Historie Litvínovska
Urbáře byly sestavovány na základě starších evidencí, donačních listin, tradic či výpovědí svědků. Nejstarší urbáře na našem území vznikaly v církevním prostředí a dochované jsou z druhé poloviny 13.Urbáře byly sestavovány na základě starších evidencí, donačních listin, tradic či výpovědí svědků. Nejstarší urbáře na našem území vznikaly v církevním prostředí a dochované jsou z druhé poloviny 13.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

litvinov.sator.eu/encyklopedie/vseobecna/urbar

Loučovice-Historie.cz - Díl 5.: Urbář zboží rožmberského
Když v roce 1880 vydal skriptor univerzitní bibliotéky Pražské, Josef Truhlář své „Registrum bonorum Rosenbergicorum,“ zcela určitě netušil, jaký poklad vynesl na světlo. Když se probíral v rukopisech bohaté knihovny křížovnické, přišel na ...Když v roce 1880 vydal skriptor univerzitní bibliotéky Pražské, Josef Truhlář své „Registrum bonorum Rosenbergicorum,“ zcela určitě netušil, jaký poklad vynesl na světlo. Když se probíral v rukopisech bohaté knihovny křížovnické, přišel na ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

loucovice-historie.cz/index.php?option=com_co ..

Nejstarší žďárské urbáře : 1407, 1462, 1483 Antikvariát …
Vykupujeme knihy, sběratelské předměty a starožitnosti. 608 217 247Vykupujeme knihy, sběratelské předměty a starožitnosti. 608 217 247
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

antikvarium.cz/kniha/221318-nejstarsi-zdarske ..

Urbáře statků svobodnohamerského a dřevíkovského …
Signatura: Př. č. 162 Místo uložení: Městské muzeum Hlinsko Autor: Karel Václav Adámek Vydání: [B. v.] Druh dokumentu: monografie Jazyk dokumentu: cs Vydavatel: Nákladem Královské České Společnosti Náuk Místo vydání: v Praze Datace: 1909 ...Signatura: Př. č. 162 Místo uložení: Městské muzeum Hlinsko Autor: Karel Václav Adámek Vydání: [B. v.] Druh dokumentu: monografie Jazyk dokumentu: cs Vydavatel: Nákladem Královské České Společnosti Náuk Místo vydání: v Praze Datace: 1909 ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

knihovna-cr.cz/urbare-statku-svobodnohamerske ..

Smíšená úřední kniha polensko-přibyslavského panství: Urbář panství zroku 1636 a opisy zejdlicovských písemností z let 1597–1618. Diplomaticko-paleografický rozbor a edice pramene - Martin Janda
Smíšená úřední kniha polensko-přibyslavského panství: Urbář panství zroku 1636 a opisy zejdlicovských písemností z let 1597–1618. Diplomaticko-paleografický rozbor a edice pramene - Martin JandaSmíšená úřední kniha polensko-přibyslavského panství: Urbář panství zroku 1636 a opisy zejdlicovských písemností z let 1597–1618. Diplomaticko-paleografický rozbor a edice pramene - Martin Janda
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kosmas.cz/knihy/241978/smisena-uredni-kniha-p ..

Počet záznamů:20
Reklama:

urbáře na internetu
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2021
EMPTY HTML CACHE AND WRONG SOURCE DATA TOO IN PAGE: HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN"> 403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /getpage.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at pipilotaeu.pipilota.cz Port 80