Hysterezka

snímek obrazovky na pcDomů

Podobné téma:
Zrcadlení obrazovky tv na mobilu
snímek obrazovky na pc
Externí:
rentgenový snímek zubů paradon..
jak obejít zámek obrazovky hua..
sony mobil zrcadlení obrazovky
počasí nad evropou satelitní s..
7 zpusobu jak lze obejit zamek..
zrcadlení obrazovky
zrcadlení obrazovky mobilu
zrcadlení obrazovky pc na tv 10w
jak pořídit snímek obrazovky
snímek obrazovky Android

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
veršované přání k odchodu na mateřsko..
Mečouni život na udici online zdarma
likér ze pikaa
10 důvodů proč tě nenávidím bombuj fi..
kokosky z bílků se strouhankou
pohádka nejkrásnější hádanka youtube ..

Pro inspiraci:
zástěny do sprchových koutů
sebebi sensin indir
správně vyplněná poštovní poukázka a
vousy bez kníru
Pospíšilová oční Přerov
Suha Punta
Sendvičové panely
mixážní pulty se zesilovačem
norská dlouhodobá předpověď počasí na ..
vysokozdvizne plosiny prodej starsich
Kritika praktického rozumu
jak nastavit satelitní parabolu přes n..
elektrické sudové čerpadlo na olej
vtipne pánské noční košile česká výroba
tvarohové těsto na štrůdl z hery
g.m.d. railtrains
oznaceni pneu index rychlosti
kadernictvi studio petra zastavka u br..
jak na padání vlasů při kojení
italské rizoto kureci

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Snímek obrazovky – Wikipedie
Počítačový termín snímek obrazovky (z angl. screenshot) popisuje „zmrazení“ a zkopírování aktuální podoby obrazovky (monitoru počítače) a uložení v paměti počítače nebo i následný záznam na pevný disk v podobě grafického obrázku.Počítačový termín snímek obrazovky (z angl. screenshot) popisuje „zmrazení“ a zkopírování aktuální podoby obrazovky (monitoru počítače) a uložení v paměti počítače nebo i následný záznam na pevný disk v podobě grafického obrázku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Sn%C3%ADmek_obrazovky

Astrofotograf pořídil unikátní snímek mlhoviny, kterou …
Zachytit můžete celou obrazovku, jedno okno nebo jenom vybranou část obrazovky. Zachytit můžete celou obrazovku, jedno okno nebo jenom vybranou část obrazovky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/clanek/astrofotograf-poridil-unika ..

Jak na Androidu udělat snímek obrazovky? - Svět Androida
Jak na snímek obrazovky? Ukážeme vám několik postupů, jak dosáhnout kýženého cíle na zařízeních s operačním systémem Android.Jak na snímek obrazovky? Ukážeme vám několik postupů, jak dosáhnout kýženého cíle na zařízeních s operačním systémem Android.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

svetandroida.cz/snimek-obrazovky-android-tele ..

Získat Astronomický snímek dne – Microsoft Store v: cs …
Stáhněte si tuto aplikaci z Microsoft Storu pro Windows 10, Windows 8.1, Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1, Windows Phone 8, Windows 10 Team (Surface Hub), HoloLens, Xbox One. Podívejte se na snímky obrazovky z aplikace Astronomický ...Stáhněte si tuto aplikaci z Microsoft Storu pro Windows 10, Windows 8.1, Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1, Windows Phone 8, Windows 10 Team (Surface Hub), HoloLens, Xbox One. Podívejte se na snímky obrazovky z aplikace Astronomický ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

microsoft.com/cs-cz/p/astronomicky-snimek-dne ..

10. leden 2019 | Astronomický snímek dne - APOD …
Česká astronomická společnostČeská astronomická společnost
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

astro.cz/apod

Snímek – AutoRevue.cz
Přečtěte si o tématu Snímek. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Snímek, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Snímek.Přečtěte si o tématu Snímek. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Snímek, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Snímek.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

autorevue.cz/tema/snimek

Snímek – MobilMania.cz
Přečtěte si o tématu Snímek. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Snímek, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Snímek.Přečtěte si o tématu Snímek. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Snímek, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Snímek.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mobilmania.cz/snimek/at-1003755/default.aspx

Jak vytvořit snímek obrazovky (printscreen) | Úpravy …
příspěvek "Jak vytvořit snímek obrazovky (printscreen)" Mnoho let jsem snímek obrazovky (printscreen) dělal prostřednictvím stisknutí tlačítka na klávesnici. Operační systém Windows uloží do schránky vše, co displej v momentě stisknutí ...příspěvek "Jak vytvořit snímek obrazovky (printscreen)" Mnoho let jsem snímek obrazovky (printscreen) dělal prostřednictvím stisknutí tlačítka na klávesnici. Operační systém Windows uloží do schránky vše, co displej v momentě stisknutí ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

radyzezivota.cz/snimek-obrazovky

Časový snímek dne
Časový snímek dneČasový snímek dne
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

braintools.cz/toolbox/planovani/casovy-snimek ..

Jak udělat snímek obrazovky (screenshot) na iPhonu a …
Čas od času nastane případ, kdy potřebujete vyfotit aktuální obrazovku iOS zařízení a poslat ji třeba kamarádovi. Snímek obrazovky uděláte velmi jednoduše.Čas od času nastane případ, kdy potřebujete vyfotit aktuální obrazovku iOS zařízení a poslat ji třeba kamarádovi. Snímek obrazovky uděláte velmi jednoduše.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

appleking.cz/blog/snimek-obrazovky-ios


RTG snímek hrudníku | uLékaře.cz
Rentgenový snímek hrudníku lékař požaduje při podezření na onemocnění hrudní oblasti. V hrudním koši se nachází životně důležité orgány (srdce, plíce). Rentgenový snímek hrudníku je jeden z nejčastějších požadavků pro rentgenové pracoviště ...Rentgenový snímek hrudníku lékař požaduje při podezření na onemocnění hrudní oblasti. V hrudním koši se nachází životně důležité orgány (srdce, plíce). Rentgenový snímek hrudníku je jeden z nejčastějších požadavků pro rentgenové pracoviště ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/clanek/rtg-snimek-hrudniku-1386

Letecký snímek – Živě.cz
Přečtěte si o tématu Letecký snímek. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Letecký snímek, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Letecký snímek.Přečtěte si o tématu Letecký snímek. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Letecký snímek, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Letecký snímek.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zive.cz/letecky-snimek/at-1011643

Jde udělat ten samý snímek z ultrazvuku? - Diskuse …
Jde udělat ten samý snímek z ultrazvuku? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Jde udělat ten samý snímek z ultrazvuku? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/jde-udelat-ten-samy-snimek ..

Fotografie, snímky pro členy zdarma a vektory …
Mějte přístup k největší světové kreativní knihovně.Mějte přístup k největší světové kreativní knihovně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

shutterstock.com/subscribe.mhtml

Lány, letecký snímek | Aukro
Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování.Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

aukro.cz/lany-letecky-snimek-6936227739

Planety - Mars - Snímky planety Mars
Tento snímek byl pořízen Hubbleovým kosmickým dalekohledem v době, kdy byl Mars v roce 2001 v opozici. Snímek má vůbec největší rozlišení, jaké kdy bylo pořízeno ze Země. Na Marsu jsou na pólech viditelné bílé ledové čepičky, hnědé a ...Tento snímek byl pořízen Hubbleovým kosmickým dalekohledem v době, kdy byl Mars v roce 2001 v opozici. Snímek má vůbec největší rozlišení, jaké kdy bylo pořízeno ze Země. Na Marsu jsou na pólech viditelné bílé ledové čepičky, hnědé a ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

astronomia.zcu.cz/planety/mars/1267-snimky-pl ..

Snímek pod lupou | Úpravy a tisk Fotorádce.cz
V tomto článku popíšu svůj pracovní postup při pořízení snímku od začátku do konce. Hlavní část popisu bude tvořit spojení expozic pomocí takzvaných Luminosity Masks. V tomto článku popíšu svůj pracovní postup při pořízení snímku od začátku do konce. Hlavní část popisu bude tvořit spojení expozic pomocí takzvaných Luminosity Masks.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fotoradce.cz/snimek-pod-lupou

Letecké Snímky Obrázky · Pixabay · Stahuj obrázky zdarma
Stáhněte si úžasné obrázky zdarma s motivem Letecké Snímky. Volné pro komerční užití  Není nutné uvádět zdroj Stáhněte si úžasné obrázky zdarma s motivem Letecké Snímky. Volné pro komerční užití Není nutné uvádět zdroj
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pixabay.com/cs/photos/leteck%C3%A9%20sn%C3%ADmky

získání_snímku_obrazovky [Ubuntu Česká republika]
Pro získání snímku celé obrazovky jděte do Aplikace ? Příslušenství ? Získat snímek obrazovky. V dialogu si zvolte snímek celé obrazovky a prodlevu alespoň 1 sekundu (zabrání to grafickým chybám kvůli pomalému překreslování oken).Pro získání snímku celé obrazovky jděte do Aplikace ? Příslušenství ? Získat snímek obrazovky. V dialogu si zvolte snímek celé obrazovky a prodlevu alespoň 1 sekundu (zabrání to grafickým chybám kvůli pomalému překreslování oken).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wiki.ubuntu.cz/z%C3%ADsk%C3%A1n%C3%AD_sn%C3%A ..

Fujifilm Pro 400H/36 snímků
Fujifilm Pro 400H/36 snímkůFujifilm Pro 400H/36 snímků
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

befoto.cz/filmy-papiry/fujifilm-pro-400h-36-s ..

Počet záznamů:20
Reklama:

snímek obrazovky na pc
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
EMPTY HTML CACHE AND WRONG SOURCE DATA TOO IN PAGE: HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN"> 403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /getpage.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at pipilotaeu.pipilota.cz Port 80